Tekutý šampon na Mastný vlas 300ml

FUNKCE: Tekutý šampón.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, jojobový olej, olej z hroznových jader, extrakt z grepových jader, aloe vera gel, tekuté hedvábí, extrakt z kopřivy, kopřivový pudr.

POUŽITÍ:Kopřiva působí povzbudivě na metabolismus a zároveň proti chudokrevnosti. Funguje skvěle jako antirevmatikum, je protizánětlivá, dezodoruje a urychluje hojení ran. Kopřiva patří k bylinám, které obsahují nejvíce křemíku - obsahuje velké množství kyseliny křemičité. Ovlivňuje růst krásných vlasů, nehtů, zubů a pokožky.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby opakovaně nanést menší množství na mokré vlasy, rozmydlit a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Glycerin, Aqua, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Laurate, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Sodium Chloride, Lauric Acid, Stearic Acid,Titanium Dioxide, Sodium Benzoate, Vitis Vinifera Seed oil, Simmondsia Chinensis Seed oil, Urtica Dioica Powder, Aloe Vera gel, Hydrolyzed Silk, Citrus Grandis Extract.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

169,00 Kč