Tekutý šampon na Normální vlas 300ml

FUNKCE: Tekutý šampón.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, meruňkový olej, kokosový olej, extrakt z grepových jader, aloe vera gel, tekuté hedvábí, broskvový pudr, levandulový extrakt.

POUŽITÍ:Levandule má regenerační a hojivé účinky na pokožku a zároveň svou vůní harmonizuje a uklidňuje organismus, pomáhá při dně, revmatismu, při ošetření spálené pokožky, navozuje klidný spánek, uleví při bolestech hlavy či migréně. Skvěle se hodí do kosmetických výrobků na projasněnou a svěží pleť. Přirozeně hydratuje a je vhodná na suchou a citlivou pleť. Napomáhá regulovat mastnotu pokožky.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby opakovaně nanést menší množství na mokré vlasy, rozmydlit a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Glycerin, Aqua, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Laurate, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Sodium Chloride, Lauric Acid, Stearic Acid,Titanium Dioxide, Sodium Benzoate, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Cocos Nucifera oil, Lavandula Powder, Aloe Vera gel, Prunus Persica, Hydrolyzed Silk, Citrus Grandis Extract.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

169,00 Kč