Tekutý šampon PÁNSKÝ Bujarý vlas 300 ml

FUNKCE: Tekutý šampón.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, konopný olej, avokádový olej, aloe vera gel, tekuté hedvábí, arnikový extrakt, březový extrakt, ostropestřecový pudr, pudr z černého rybízu, kofein, extrakt z grepových jader.

POUŽITÍ:Kofein, stimulační alkaloid vyskytující se v kávě či čaji, je v kosmetice velice ceněná látka, a to především kvůli protizánětlivým a energizujícím vlastnostem.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby opakovaně nanést menší množství na mokré vlasy, rozmydlit a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Glycerin, Aqua, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Laurate, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Sodium Chloride, Lauric Acid, Stearic Acid,Titanium Dioxide,Sodium Benzoate, Cannabis Sativa Seed oil, Persea Gratissima oil, Ribes Nigrum Fructus, Silybum Marianum Powder, Aloe Vera gel, Hydrolyzed Silk, Arnica Seed extract, Betula Alba Leaf extract, Kofein, Citrus Grandis Extract.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

169,00 Kč