Tělové mléko s Arganovým olejem 250ml

FUNKCE: Tělové mléko

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, Bambucké máslo, Arganový olej, aloe vera gel, vitamin E

POUŽITÍ: Aloe Vera má uklidňující a protizánětlivé účinky, opravuje kožní defekty, je velice účinná na akné, ekzém a pod. Má antibakteriální, protivirové a protizánětlivé vlastnosti, podporuje detoxikaci organismu, dezinfikuje, zvlhčuje a regeneruje pokožku, urychluje hojení ran, mírní svědění a je prospěšná při ekzémech a alergiích.

V kosmetickém průmyslu je Arganový olej využíván pro vysoké procento účinných látek (tokoferoly, karoten, esenciální mastné kyseliny vitamín A, E a F). Vitamín A podporuje oběhový cévní systém. Vitamín E je silný protizánětlivý antioxidant který chrání buňky před UV zářením. Tím zabraňuje jejich degradaci a zpomaluje jejich stárnutí. Vitamín F hydratuje pokožku a zpomaluje proces stárnutí buněk pokožky. Vysoký obsah tokoferolů chrání pokožku a vlasy před volnými radikály, přičemž aktivně zpomalují proces stárnutí.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby nanést na pokožku celého těla

INGREDIENTS (INCI):  Aqua, Butyrospermum Parkii Butter, Argan Spinosa oil, Glyceryl Stearate, Vitamine E, Polyglyceryl-4 Laurate, Cetearyl Alcohol, Potassium Sorbate, Glycoprotein, Argan Spinosa Oil, Parfum, Aloe Barbadensis Leaf, Citrus grandis seed extract

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

249,00 Kč