Teplický mýdlový levandulový špalek 200g

FUNKCE: Tuhé mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, olivový olej, kozí mléko, levandulová silice, sušený květ levandule.

POUŽITÍ: Levandule se skvěle hodí do kosmetických výrobků na projasněnou a svěží pleť. Přirozeně hydratuje a je vhodná na suchou a citlivou pleť. Napomáhá regulovat mastnotu pokožky.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Goat milk Powder, Cocos Nucifera Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Sodium Laurate, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Myristate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Laurate, Sodium Citrate, Sodium Sulfate, Titanium Dioxide, Tetrasodium EDTA, Lavandula Hybrida Abrial Herb Oil, Lavandula officinalis, Sušený květ Levandule.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

159,00 Kč