Teplický mýdlový Měsíčkový špalek 200g

FUNKCE: Tuhé mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, bambucké máslo, kakaové máslo, mangové máslo, kokosový olej, měsíčková silice, sušený květ měsíčku lékařského.

POUŽITÍ: Měsíček v kosmetických přípravcích je součástí přípravku pro ošetření suché pleti a popraskaných rtů. Velmi dobře pomáhá i při drobných poraněních a bolestech kolem nehtů. Z měsíčku lékařského se vyrábějí měsíčkové oleje, které jsou součástí kosmetiky na ochranu před spálením od sluníčka. Měsíček lékařský je běžnou součástí kosmetických přípravků pro kojence a kosmetice pomáhající léčit akné.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Theobroma, Cacao Seed Butter,Mangifera Indica Seed Butter, Cocos Nucifera Oil, Sodium Laurate, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Myristate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Laurate, Sodium Citrate, Titanium Dioxide, Tetrasodium Etidronate,Calendula Officinalis Flower, Sušený květ Měsíčku lékařského.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.


159,00 Kč