Tuhý šampon Jemný a řídký vlas 50 g ( Zázvorový, padání )

FUNKCE: Tuhý šampón.

Co je třeba vědět o tuhých šampónech ?

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, konopný olej, ostropestřecový olej, aloe vera gel, tekuté hedvábí, pudr z černého rybízu, zázvorový pudr, březový extrakt, extrakt z grepových jader, santalová silice.

POUŽITÍ: Zázvor je vhodný například k masážím proti celulitidě. Osvědčil se také jako prostředek pro lepší růst vlasů a vzhledem ke svému antiseptickému působení bojuje také proti lupům.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby opakovaně nanést menší množství na mokré vlasy, rozmydlit a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Glycerin, Aqua, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Laurate, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Sodium Chloride, Lauric Acid, Stearic Acid,Titanium Dioxide,Sodium Benzoate, Cannabis Sativa Seed oil, Silybum Marianum Seed oil, Zingiber Officinale Powder, Ribes Nigrum Fructus Powder, Aloe Vera gel, Hydrolyzed Silk, Betula Alba Leaf extract, Amyris Balsamifera Bar oil, Citrus Grandis Extract.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

79,00 Kč