Dětská tvořivá dílnička cca 500g

FUNKCE: Tvořivá dílnička.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, olivový olej, potravinářské barvivo, antialergická vůně.

POUŽITÍ: Nechte své nejmenší vytvořit si vlastní mýdélka pomocí malé tvořivé dílničky.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dbejte rad přiloženého návodu, pracujte s dětmi.

Obsah:
5x mýdlový plát vyrobený z kokosového a olivového oleje, glycerinu, vodya, antialergického ovocného aroma, potravinářského barviva (podrobně vypsáno v přiloženém návodu), 2x vykrajovátko, 1x silikonová forma, 5x papírový sáček, 1x tvořítko.

INGREDIENST (INCI): Glycerin, Aqua, Sodium Laurate, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Myristate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Laurate, Cocos Nucifera Oil, Sodium Citrate, Titanium Dioxide, Hexyl Cinnamal, Olea Europaea Fruit Oil, Tetrasodium Etidronate, Linalool, Limonene, Benzyl Salicylate, Potravinářské Barvivo, Parfum.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

399,00 Kč