Zámecká koupelová lázeň HOŘČIKOVÁ 250g

NEJPRODAVANEJSI

FUNKCE: Vodní koupel.

HLAVNÍ SLOŽKY: Chlorid hořečnatý, levandulová silice.

POUŽITÍ: Chlorid Hořečnatý účinně napomáhá při svalové křeči, špatném spaní, podrážděnosti, neklidu a úzkosti, lupénce, dermatitidě. Koupel v lázni s vločkami hořčíku je skvělý způsob, jak doplnit jeho hladinu v organismu.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Do napuštěné vany o teplotě cca 37°C nasypte 250 g vloček a relaxujte 20 až 30 minut. Koupel opakujte 1 až 2x týdně po námaze nebo před spaním. Pro těhotné a děti do tří let doporučujeme před použitím konzultaci s lékařem.

INGREDIENST (INCI): Magnesium Chloride, Lavandula Hybrida Abrial Herb oil.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

89,00 Kč