Zámecká tinktura Eukalyptová 50ml

FUNKCE: Zámecká tinktura.

HLAVNÍ SLOŽKY: Alkohol, sušený eukalyptus.

POUŽITÍ: Eukalyptus má blahodárné účinky nejen na tělo, ale i psychiku, kdy nám pomáhá uspořádat myšlenky, posiluje koncentraci, zlepšuje logické myšlení, tlumí záchvaty úzkosti a panického strachu a působí antidepresivně. Srovnává kožní nedostatky a pomáhá odstraňovat nečistoty pleti.
Přidává se do mýdel, sprchových gelů, intimních gelů a dalších produktů osobní hygieny či vlasové péče.
Funguje i jako mírný konzervant. Má antiseptické účinky, prokrvuje kůži, působí proti bolesti a podporuje procesy hojení.

Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Nanést na postižené místo 3x denně.

INGREDIENST (INCI): Alcohol, Sušený Eucalyptus.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

129,00 Kč