Zámecká tinktura Kopřivová 50ml

FUNKCE: Zámecká tinktura.

HLAVNÍ SLOŽKY: Alkohol, sušená kopřiva.

POUŽITÍ: Kopřiva působí povzbudivě na metabolismus a zároveň proti chudokrevnosti. Funguje skvěle jako antirevmatikum, je protizánětlivá, dezodoruje a urychluje hojení ran. Kopřiva patří k bylinám, které obsahují nejvíce křemíku - obsahuje velké množství kyseliny křemičité. Ovlivňuje růst krásných vlasů, nehtů, zubů a pokožky.

Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávku. Neskladujte na přímém slunci. Případný zákal není na závadu. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící matky.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Nanést na postižené místo 3x denně.

INGREDIENST (INCI): Alcohol, sušená Kopřiva.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

89,00 Kč