Mýdlo s bahnem z Mrtvého moře 100g

FUNKCE: Tuhé mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, sušené kozí mléko, olivový olej, extrakt z grepových jader, bahno z mrtvého moře z jordánského pobřeží, bílý jíl.

POUŽITÍ: Zvláštní složení minerálů v Bahně z Mrtvého moře aktivně přispívá k regeneraci buněk pokožky, kterou zároveň čistí a zbavuje toxinů a odumřelých buněk. Má schopnost proniknout do hlubokých vrstev pokožky, čím povzbuzuje metabolismus buněk, eliminuje toxiny a stimuluje krevní a lymfatický oběh. Vyživuje pokožku, přirozeně ji zjemňuje a hloubkově hydratuje, po aplikaci má pokožka zdravější vzhled.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Glycerin, Sodium Laurate, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Myristate, Goat Milk Powder, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Laurate, Olea Europaea Fruit oil, Cocos Nucifera Oil, Sodium Citrate, Titanium Dioxide, Kaolin, Maris Mud.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

139,00 Kč