Přírodní Francouzský kosmetický jíl Bílý s Černým uhlím 40g

FUNKCE: Kosmetický jíl.

HLAVNÍ SLOŽKY: Bílý jíl, aktivní černé uhlí.

POUŽITÍ: Jíl pokožku vyčistí a zároveň má velmi šetrný peelingový efekt. Díky tomu podporuje přirozenou regeneraci pokožky. Můžete ho používat každý den jako jemný čisticí prášek nebo si ho dopřejte jednou týdně jako hloubkově čisticí masku bez vysušování. A bílý jíl je skvělý i na vlasy. Zbavuje šetrně nečistot a dodává objem.

Aktivní černé uhlí bývá hojně využíváno v kosmetice především jako typ získávaný z kokosových ořechů, jehož nejčistší formou je jemný černý prášek. Mimo jiné skvěle stabilizuje pot, zajišťuje hloubkové čištění pleti a odblokování pórů, ošetření pleti s akné, kterou zbaví pupínků a nečistot. Mastnější typy ho mohou používat denně, sušší 2-3 týdně.

NÁVOD NA POUŽITÍ: 1-3 lžíce jílu smíchat s vodou dle požadované hustoty, nanést na tělovou část a nechat působit 10-30 minut, poté opakovaně opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Kaolin, Charcoal powder.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

159,00 Kč