Speciální Detoxikační mýdlo na suchou pleť 100g

FUNKCE: Tuhé mýdlo.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, kokosový olej, konopný olej, olej z černého kmínu, mrkvový olej, okurkový olej, mandarinková silice, avokádový olej.

POUŽITÍ: Konopný olej je pro člověka nejbohatším a vyváženým zdrojem esenciálních mastných kyselin. Obnovuje imunitní systém, regeneruje organismus. Díky vyváženému poměru esenciálních mastných kyselin odstraňuje příznaky ekzémů a lupénky, zabraňuje lámání nehtů, zlepšuje pleť, zabraňuje tvorbě vrásek.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby namydlit na pokožku a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Aqua, Cocos Nucifera Oil, Glycerin, Sodium Laurate, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Sodium Myristate, Cannabis Sativa Seed Oil, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Laurate, Sodium Citrate, Titanium Dioxide, Nigella sativa Seed Oil, Daucus Carota Sativa Seed Oil, Cucumis sativa Oil, Persea gratissima Oil, Kaolin, Citrus Reticulata Peel Oil.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

159,00 Kč