Tekutý šampon ZVÍŘECÍ Zdravý chlup 200 ml

FUNKCE: Tuhý zvířecí šampón.

HLAVNÍ SLOŽKY: Glycerin, voda, olivový olej, mandlový olej, kokosový olej, nimbový olej, aloe vera gel, tekuté hedvábí, medový prášek, bílý jíl, ylang ylang silice, levandulová silice, extrakt z grepových jader.

POUŽITÍ: Nimbový olej má velmi silné antiseptické, antibakteriální, antivirové a protiplísňové účinky, je vhodný pro ošetření problematické a narušené pleti, pomáhá předcházet akné, skvěle hydratuje pleť. Je účinný v boji proti vráskám u zralé pleti, ošetřuje a hydratuje vlasy a pokožku hlavy, slouží jako přírodní repelent.

NÁVOD NA POUŽITÍ: Dle potřeby opakovaně namydlit na kůži a opláchnout.

INGREDIENST (INCI): Glycerin, Aqua, Sodium Stearate, Sorbitol, Propylene Glycol, Sodium Laurate, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Sodium Chloride, Lauric Acid, Stearic Acid,Titanium Dioxide, Sodium Benzoate, Almond oil, Cocos Nucifera oil, Melia Azadirachta Seed oil, Olea Europaea Fruit oil, Honey (natural) and Maltodextrin, Kaolin, Lavandula Hybrida Abrial Herb oil, Aloe Vera gel, Hydrolyzed Silk, Citrus Grandis Extract,Cananga Odorata, mleté ovesné vločky.

Netestováno na zvířatech, testováno s výrazným úspěchem na nás samých a našich rodinných příslušnících. Vyrobeno 100 % ručně, s láskou a v nejvyšší kvalitě v lázeňském městě Teplice, zvaného též Malá Paříž.

Naše kosmetické výrobky disponují ZPRÁVOU O BEZPEČNOSTI KOSMETICKÉHO PŘÍPRAVKU, vydanou akreditovanou odpovědnou laboratoří a jsou v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 ze dne 30. listopadu 2009 o kosmetických přípravcích a jsou registrovány na Evropském portále notifikace kosmetických přípravků CPNP.

99,00 Kč